nie pobieramy opłat za korzystanie z serwisu!
1. Nadaj bezpłatnie ofertę pracy

zobacz regulamin serwisu

2. Zaczekaj na akceptację moderatora

pracujemy: pn - pt 8.00 - 18.00

Przedstawiciel medyczny
LiderPracy.pl > Dokumenty:

Przykładowy list motywacyjny dla przedstawiciela medycznego


Wzór listu motywacyjnego

  Warszawa, 09. 09. 2015r.


  Wincenty Karol Jankowski
  ul. Krakowska 31/12
  90-900 Warszawa
  Tel: 879 889 222
  e-mail: wincentykjankowski@pocztanet.pl


  Szanowny Pan: Paweł Malinowski
  Specjalista ds. hr "MedicusPol"
  Ul. Księżycowa 45/78
  09 -345 Warszawa
  LIST MOTYWACYJNY  W odpowiedzi na ogłoszenie zamieszczone dnia 06.09.2015r. w serwisie Liderpracy.pl pragnę zgłosić swoją kandydaturę na stanowisko przedstawiciela medycznego. Jestem przekonany, że ukończone przez mnie studia oraz wcześniejsze doświadczenia zawodowe sprawiają, że jestem idealnym kandydatem na to stanowisko.

  W 2011 roku z wyróżnieniem ukończyłem studia wyższe na wydziale Lekarskim Uniwersytetu Medycznego w Krakowie. W trakcie studiów odbyłem praktyki, które pozwoliły mi na własne oczy zobaczyć cienie i blaski tego zawodu. Po ukończeniu studiów pracowałem w przychodni Eskulap w Warszawie, a następnie, jako przedstawiciel medyczny w firmie Natura Medica. W trakcie swojej kariery zawsze bardzo chętnie współpracuje z innymi członkami zespołu, dzieliłem się własnymi spostrzeżeniami, ale także chętnie słuchałem rad bardziej doświadczonych współpracowników.

  Jestem osobą solidną, kompetentną i wytrwałą. Z uporem dążę do wykonania powierzonych mi zadań. Lubię pracę z ludźmi, szybko nawiązuję nowe kontakty. Jestem dyspozycyjny i terminowy. Cenię sobie nowe wyzwania w życiu zawodowym. Do moich obowiązków podchodzę z ogromnym zaangażowaniem.

  Ponadto posiadam prawo jazdy kategorii B, mam dziesięcioletnie doświadczenie za kierownicą. Biegle znam język angielki i niemiecki. Języki rosyjski i francuski opanowałem w stopniu średnio zaawansowanym. Dodatkowo, aby podnieść swoje kompetencje zawodowe przeszedłem szereg kursów doszkalających, między innymi z technik aktywnej sprzedaży oraz psychologii społecznej. Dzięki temu lepiej rozumiem potrzeby moich klientów i jestem w stanie dopasować odpowiednią ofertę do ich oczekiwań. Mam nadzieję, że podczas rozmowy kwalifikacyjnej będzie mi dane jeszcze lepiej przedstawić swoje zalety. W razie zainteresowania moją kandydaturą proszę o kontakt.  Z poważaniem
  Wincenty Karol Jankowski