Poniższa oferta jest nr 85131

Projektant konstrukcji stalowych

Jesteś tu: Oferty pracy > Gdynia > Gdynia - Inżynier/technolog/konstruktor/technik
Pracodawca:

Kancelaria PARTNERZY

Miejsce pracy:

Gdynia

Wojewodztwo: pomorskie
Branża oferty:

Inżynier/technolog/konstruktor/technik

Google:
Opis stanowiska: -Przygotowywanie projektów hal stalowych
-Ścisła współpraca z Projektantem oraz Kierownikiem projektów
-Raportowanie prac do Projektanta
-Współpraca w tworzeniu ofert dla Klientów
-Możliwość uczestnictwa w spotkaniach z Inwestorami
-Koordynacja projektowa budowy
Wymagania: -Wykształcenie wyższe techniczne
-Doświadczenie w pracy na stanowisku Asystent Projektanta lub podobnym
-Biegła znajomość obsługi komputera – pakiet Office
-Bardzo dobra wiedza i praktyczna znajomość programów graficznych (wymagany AutoCAD)
-Mile widziana znajomość programów obliczeniowych (Robot, RM-WIN)
-Znajomość rysunku technicznego
-Umiejętności pracy w zespole
Oferujemy: -Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w renomowanej firmie
-Pracę jednozmianową od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00
-Pracę przy ciekawych projektach
-Wsparcie projektanta z długoletnim doświadczeniem i uprawnieniami
-Pracę przy użyciu nowoczesnych narzędzi projektowych
-Szkolenie i rozwój kompetencji
-Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia zawodowego
-Przyjazną atmosferę w pracy
Informacje o firmie: Kancelaria PARTNERZY świadczy usługi w zakresie pośrednictwa pracy. Agencja zatrudnienia - numer w rejestrze: 17662

Kancelaria PARTNERZY poszukuje dla jednego ze swoich Klientów kandydatów na stanowisko: Projektant konstrukcji stalowych
Strona firmowa www: http://www.prawo-gdansk.pl
Forma kontaktu: Aplikacje prosimy kierować na adres e-mail: rekrutacja@prawo-gdansk.pl z dopiskiem: Projektant konstrukcji stalowych lub kontakt telefoniczny: 516-569-300 od pon.-pt. w godzinach 8.00-15.00

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie do aplikacji następującej klauzuli dot. przetwarzania danych osobowych :

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Kancelarię Prawno-Finansową PARTNERZY z siedzibą w Gdańsku (80-219) przy Al. Zwycięstwa 35/2 moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.