Poniższa oferta jest nr 88813

Elektromechanik-utrzymanie ruchu

Jesteś tu: Liderpracy.pl > Gliwice > Gliwice - Produkcja/przemysł
Pracodawca:

DPM

Miejsce pracy:

Gliwice

Wojewodztwo: śląskie
Branża oferty:

Produkcja/przemysł

Opis stanowiska: Dla naszego klienta – firmy z branży poligraficznej poszukujemy Kandydatów na stanowisko:
Elektromechanik Utrzymania Ruchu
EUR/04/DPM
Wymagania: • Wykonywanie prac konserwatorskich, naprawczych i remontowych maszyn, urządzeń, instalacji oraz konstrukcji znajdujących się w zakładzie,
• Wykonywanie pracy w sposób zgodny z przepisami BHP, dokumentacją techniczno-ruchową i wytycznymi przełożonych,
• Zapewnienie ciągłości produkcji,
• doświadczenie w pracy w dziale utrzymaniu ruchu
• uprawnienia elektryczne SEP
• umiejętność posługiwania się narzędziami, urządzeniami pomiarowymi
• dokładność, odpowiedzialność
Oferujemy: • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji
• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę /pełny etat/
• możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
Informacje o firmie: Firma DPM Sp. z o.o. posiada wpis w Krajowym Rejestrze Podmiotów
Prowadzących Agencję zatrudnienia o numerze 2069

Klauzula:

W aplikacji prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez DPM z siedzibą w Katowicach."
Forma kontaktu: Tomasz Hagno - 660301308
sekretariat@dpm.com.pl