Poniższa oferta jest nr 85141

Koordynator zmian inżynieryjnych

Jesteś tu: Oferty pracy > Gliwice > Gliwice - Produkcja/przemysł
Pracodawca:

Hays.pl

Hays.pl
Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361
Miejsce pracy:

Gliwice

Wojewodztwo: slaskie
Branża oferty:

Produkcja/przemysł

Google:
Opis stanowiska: Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej zlokalizowanej w okolicach Gliwic poszukujemy Koordynatora zmian inżynieryjnych.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • koordynację zmian inżynieryjnych w projektach zgodnie z założonym harmonogramem i budżetem.

  • współpracę z interdyscyplinarnym zespołem projektowym

  • udział w telekonferencjach z Klientami

Wymagania:

  • min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • wykształcenie wyższe techniczne

  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego

 Nasz Klient w zamian za profesjonalizm oraz zaangażowanie oferuje szerokie możliwości rozwoju w ramach struktur firmy, udział w ciekawych projektach oraz odpowiednie pakiety szkoleń.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV w języku angielskim wraz z dokładnym opisem zakresu obowiązków na poszczególnych stanowiskach.
Wymagania: Informacja nie dodana
Oferujemy: Informacja nie dodana
Informacje o firmie: Firma rekrutacyjna HAYS Poland działa na rynku polskim od 2002 r.
Biura firmy mieszczą się w 8 miastach Polski, a zasięg usług obejmuje całą Polskę.
Forma kontaktu: Aplikuj online