Poniższa oferta jest nr 88823

Przedstawiciel Handlowy

Jesteś tu: Liderpracy.pl > Gliwice > Gliwice - Handel/Sprzedaż/obsługa klienta
Pracodawca:

FDG S.A.

Miejsce pracy:

Gliwice

Wojewodztwo: śląskie
Branża oferty:

Handel/Sprzedaż/obsługa klienta

Opis stanowiska: Realizacja strategii planów sprzedażowych na powierzonym regionie,
pozyskiwanie nowych klientów,
negocjowanie warunków handlowych i przygotowanie ofert,
utrzymywanie pozytywnych relacji biznesowych,
monitorowanie realizacji zadań,
dbałość o wizerunek firmy,
sporządzanie zestawień i raportów,
praca głównie w terenie.
Wymagania: dynamika działania i zaangażowanie w powierzone zadania,
dobra organizacja pracy i umiejętność ustalania priorytetów,
komunikatywność, kreatywność, efektywność,
gotowość do odbywania częstych podróży służbowych,
mile widziana znajomość rynku drutu i gwoździ.
Oferujemy: OFERUJEMY
umowę o pracę po okresie próbnym,
atrakcyjne wynagrodzenie,
stabilne warunki pracy i zatrudnienia,
przeszkolenie,
narzędzia pracy niezbędne do wykonywania powierzonych zadań.
Informacje o firmie: własność prywatna
Forma kontaktu: Halina Wójcik
tel. 32 302-71-18