Poniższa oferta jest nr 88822

Rekruter z językiem ukraińskim - HR

Jesteś tu: Liderpracy.pl > Gliwice > Gliwice - Kadry/HR/szkolenia
Pracodawca:

DE Pronobel

Miejsce pracy:

Gliwice

Wojewodztwo: śląskie
Branża oferty:

Kadry/HR/szkolenia

Opis stanowiska: W związku z dynamicznym rozwojem firmy Pronobel , do naszego zespołu poszukujemy osób do pracy z doświadczeniem w obsłudze klienta na stanowisko:

Miejsce pracy: Gliwice

Obowiązki:

- kompleksowe zarządzanie procesem rekrutacyjnym (rozmowy telefoniczne, weryfikacja i selekcja),
- koordynacja działań związanych z projektami rekrutacyjnymi,
- prezentowanie oferty pracy,
- zarządzanie oraz aktualizowanie bazy danych,
- budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z kandydatami.
Wymagania: - doświadczenie w kontakcie z klientami,
- bardzo dobra znajomość języka ukraińskiego oraz polskiego,
- umiejętności w zakresie komunikacji i budowania relacji interpersonalnych,
- terminowe i efektywne wywiązywanie się z powierzonych zadań,
- bardzo dobra organizacja pracy własnej.
Oferujemy: - atrakcyjne wynagrodzenie,
- umowę o pracę na pełny etat od początku współpracy, w godzinach od 9:00 do 17:00,
- świetną atmosferę w pracy,
- pracę w dynamicznym i zgranym zespole,
- rozwój zawodowy i szkolenia stanowiskowe,
- profesjonalne narzędzia pracy,
- stabilność zatrudnienia.
Informacje o firmie: Jesteśmy firmą, która od ponad 10 lat zajmuje się rozwojem kadry pracowniczej i zapewnieniem legalnego
zatrudnienia opiekunkom osób starszych.
Forma kontaktu: Aplikacje prosimy wysyłać na adres: rekrutacja@pronobel.pl

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz.U.UE.L.2016.119.1 z dnia 2016.05.04); zwanego dalej Rozporządzeniem, informujemy, że Pronobel Sp. z o.o. spełnia obowiązek informacyjny: www.pronobel.pl
Kandydatów prosimy o uwzględnienie w dokumentach aplikacyjnych poniższych zapisów:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych, przez Pronobel Sp. z o.o., w celu realizacji procesu rekrutacyjnego.”
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych, przez Pronobel Sp. z o.o. w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych.”

„Wyrażam zgodę na wykorzystywanie mojego wizerunku poprzez wykorzystywanie fotografii cyfrowej zamieszczonej w moich dokumentach aplikacyjnych, przez Pronobel Sp. z o.o., w celu realizacji procesu rekrutacyjnego.”