Poniższa oferta jest nr 87280

Specjalista ds BHP

Jesteś tu: Oferty pracy > Gliwice > Gliwice - Produkcja/przemysł
Pracodawca:

Hays.pl

Hays.pl
Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361
Miejsce pracy:

Gliwice

Wojewodztwo: slaskie
Branża oferty:

Produkcja/przemysł

Google:
Opis stanowiska: Specialista ds. BHP

Obecnie dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży produkcyjnej zlokalizowanej w Gliwicach poszukujemy Kandydatów na stanowisko Specjalisty ds. BHP

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należeć między innymi:

- Nadzór nad bezpieczeństwem i środowiskiem pracy w zakładzie produkcyjnym

- Szkolenie pracowników z zakresu BHP

- Realizację obowiązków służby BHP wynikających z przepisów prawa

- Monitorowanie i prewencja zagrożeń na terenie zakładu produkcyjnego

Idealny Kandydat posiada:

- Minimum 2- letnie doświadczenie pracy jako specjalista ds. BHP na zakładzie produkcyjnym

- Język angielski na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację (min. B2)

- Umiejętność samodzielnej pracy

- Otwartość na rozwój zawodowy

Klient oferuje:

- Stabilne warunki zatrudnienia

- Pakiet benefitów socjalnych

- Pracę w dynamicznym międzynarodowym środowisku

- Realną ścieżkę rozwoju zawodowego

Jeżeli jesteś zainteresowana/ zainteresowany prześlij nam swoje CV.
Wymagania: Informacja nie dodana
Oferujemy: Informacja nie dodana
Informacje o firmie: Firma rekrutacyjna HAYS Poland działa na rynku polskim od 2002 r.
Biura firmy mieszczą się w 8 miastach Polski, a zasięg usług obejmuje całą Polskę.
Forma kontaktu: Aplikuj online