Poniższa oferta jest nr 88610

Specjalista ds. controllingu

Jesteś tu: Liderpracy.pl > Gliwice > Gliwice - Finanse/księgowość
Pracodawca:

Hays.pl

Hays.pl
Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361
Miejsce pracy:

Gliwice

Wojewodztwo: slaskie
Branża oferty:

Finanse/księgowość

Opis stanowiska:

Twoja następna firma

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej zlokalizowanej w Gliwicach, poszukujemy kandydatów na stanowisko Specjalisty ds. Controllingu

Twoje następne stanowisko

Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za sprawne działanie controllingu w firmie, sporządzanie bilansów, sprawozdań i raportów miesięcznych oraz kontrolę kondycji finansowej zakładu i przekazywanie związanych z tym informacji. Ponadto, do obowiązków należeć będzie sporządzanie planów i forcest’ów, kontrola odchyleń oraz terminowe zamykanie miesiąca/roku.

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?

Idealny kandydat powinien posiadać wyższe wykształcenie ekonomiczne oraz minimum 3 letnie doświadczenie na podobnych stanowiskach związanych z finansami/analizą. Wymagana bardzo dobra znajomość MS Excel i język angielski na poziomie zaawansowanym. Kandydat powinien charakteryzować się otwartością na rozwój, zdolnościami analitycznymi i komunikatywnością.

Co zyskujesz?

Nasz klient oferuje stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie, możliwość rozwoju, ciekawe wyzwania i pracę w międzynarodowym środowisku.

Co powinieneś zrobić?

Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.

Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.
Wymagania: Informacja nie dodana
Oferujemy: Informacja nie dodana
Informacje o firmie: Firma rekrutacyjna HAYS Poland działa na rynku polskim od 2002 r.
Biura firmy mieszczą się w 8 miastach Polski, a zasięg usług obejmuje całą Polskę.
Forma kontaktu: Aplikuj online