Poniższa oferta jest nr 88839

Magayznier

Jesteś tu: Liderpracy.pl > Janikowo > Janikowo - Praca fizyczna
Pracodawca:

Trenkwalder

Miejsce pracy:

Janikowo

Wojewodztwo: wielkopolskie
Branża oferty:

Praca fizyczna

Opis stanowiska: Prace magazynowe na terenie zakładu produkcji. Klasyfikacja, czyszczenie oraz naprawa sprzętu zwróconego z budowy.
Wymagania: - mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie
- odpowiedzialność
- dobra kondycja fizyczna
Oferujemy: Praca w systemie 1 zmianowym w godzinach:
7:30 - 16:00
Od poniedziałku do piątku.
Praca w oparciu o umowę o pracę tymczasową, z możliwością przejścia na bezpośrednie zatrudnienie.
Informacje o firmie: Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.
Forma kontaktu: Adres e-mail: J.Pelczynska@trenkwalder.com
Nr telefonu: 663 301 046