Poniższa oferta jest nr 86224

Specjalista ds. rekrutacji z j. ukraińskim

Jesteś tu: Oferty pracy > Jelenia Góra > Jelenia Góra - Administracja/personel biurowy
Pracodawca:

Sedilog

Miejsce pracy:

Jelenia Góra

Wojewodztwo: dolnośląskie
Branża oferty:

Administracja/personel biurowy

Google:
Opis stanowiska: Zadania

- prowadzenie procesów rekrutacyjnych
- redagowanie ofert pracy
- zarządzanie bazą kandydatów
- prowadzenie dokumentacji w celu zatrudnienia
- telefoniczny i mailowy kontakt z kandydatami
Wymagania: - znajomość biegla j. ukraińskiego I komunikatywna j. niemieckiego
- znajomość obsługi komputera MS Office
- dyspozycyjność
- umiejętnośċ rozwiązywania problemów i szybkiego
podejmowania decyzji
- wysokie zdolności organizacyjne i umiejętność pracy
w zespole
Oferujemy: Oferujemy:

- pracę w miłym zespole
- wdrożenie w strukturę firmy
- możliwośċ pracy na zmiany
Informacje o firmie: Firma Sedilog Sp. z o. o. świadczy usługi w dziedzinie transportu, logistyki oraz montażu mebli. Ze względu na rozwój firmy, poszukujemy pracowników z komunikatywną znajomością języka niemieckiego oraz ukraińskiego.
Forma kontaktu: Kontakt: pn.- pt. w godz. 8.00 do 16.00 Tel. 608486445, mail: info@ sedilog.pl