Poniższa oferta jest nr 87265

Inżynier ds. Industralizacji

Jesteś tu: Oferty pracy > Katowice > Katowice - Inżynier/technolog/konstruktor/technik
Pracodawca:

Hays.pl

Hays.pl
Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361
Miejsce pracy:

Katowice

Wojewodztwo: slaskie
Branża oferty:

Inżynier/technolog/konstruktor/technik

Google:
Opis stanowiska: Dla międzynarodowej firmy z branży produkcyjnej poszukujemy doświadczonych Kandydatów na stanowisko Inżyniera ds. industrializacji.

Zakres obowiązków:

  • Wdrażanie projektów związanych z uruchomieniem nowych linii oraz technologii produktu.

  • Planowanie rozmieszczenia parku maszynowego w hali produkcyjnej.

  • Współpraca z dostawcami na etapie projektowania oraz uruchamiania maszyn i urządzeń.

  • Udział w opracowywaniu analiz kosztowych dla produktów, kalkulacji i kosztorysów projektowych.

  • Analiza możliwości wykonawczych, potrzeb inwestycyjnych, mocy produkcyjnych.

  • Udział w optymalizacji pracy maszyn i urządzeń.

  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej i instrukcji stanowisk pracy.

  • Odpowiedzialność za PFMEA.

 Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (Mechanika i Budowa Maszyn, Automatyka i Robotyka lub kierunki pokrewne).

  • Kilkuletnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku związanym z planowaniem parku. maszynowego oraz wdrażaniem nowych produktów do produkcji seryjnej.

  • Doświadczenie w koordynacji budżetu, planowaniu stanowisk pracy oraz współpracy z dostawcami.

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację.

  • Gotowość do odbywania podróży służbowych (10-20% czasu pracy).

Nasz Klient oferuje pracę na samodzielnym stanowisku przy wdrażaniu nowych projektów. Stanowisko daje możliwość pracy w międzynarodowym środowisku w rozpoznawalnej firmie produkcyjnej o ugruntowanej pozycji na rynku.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV w języku angielskim wraz z dokładnym opisem zakresu obowiązków na poszczególnych
Wymagania: Informacja nie dodana
Oferujemy: Informacja nie dodana
Informacje o firmie: Firma rekrutacyjna HAYS Poland działa na rynku polskim od 2002 r.
Biura firmy mieszczą się w 8 miastach Polski, a zasięg usług obejmuje całą Polskę.
Forma kontaktu: Aplikuj online