Poniższa oferta jest nr 87310

Kierownik Łańcucha Dostaw

Jesteś tu: Oferty pracy > Katowice > Katowice - Logistyka/transport/dystrybucja/zakupy
Pracodawca:

Hays.pl

Hays.pl
Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361
Miejsce pracy:

Katowice

Wojewodztwo: slaskie
Branża oferty:

Logistyka/transport/dystrybucja/zakupy

Google:
Opis stanowiska: Dla firmy z branży automotive (TIER 2) zlokalizowanej w województwie śląskim, poszukujemy obecnie osób zainteresowanych udziałem w rekrutacji do roli Kierownika Łańcucha Dostaw.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zarządzaniem łańcuchem dostaw w organizacji – zakupami, magazynowaniem, planowaniem, transportem, wysyłkami. Kierownik będzie zarządzał niewielkim zespołem logistycznym, współpracował z klientami oraz dostawcami. Ze względu na codzienne kontakty z zagranicznymi kontrahentami poszukiwana osoba powinna posługiwać się językiem angielskim w stopniu bardzo dobrym.

Od osób zainteresowanych udziałem w tej rekrutacji nasz klient oczekuje doświadczenia w zarządzaniu łańcuchem dostaw w firmach z branży automotive oraz bardzo dobrej znajomości języka angielskiego.

Nasz klient oferuje pracę na managerskim stanowisku w młodej, rozwijającej się firmie dostarczającej swoje produkty do klientów w branży automotive.

Co powinieneś zrobić?

Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.

Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.
Wymagania: Informacja nie dodana
Oferujemy: Informacja nie dodana
Informacje o firmie: Firma rekrutacyjna HAYS Poland działa na rynku polskim od 2002 r.
Biura firmy mieszczą się w 8 miastach Polski, a zasięg usług obejmuje całą Polskę.
Forma kontaktu: Aplikuj online