Poniższa oferta jest nr 87278

Opportunities for Hungarian Speakers!

Jesteś tu: Oferty pracy > Katowice > Katowice - Finanse/księgowość
Pracodawca:

Hays.pl

Hays.pl
Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361
Miejsce pracy:

Katowice

Wojewodztwo: slaskie
Branża oferty:

Finanse/księgowość

Google:
Opis stanowiska: Currently we are looking for Hungarian speakers who would like to develop themselves in an international environment while working with partners from Hungary and using language skills on the daily basis.

The scope of responsibilities is mostly connected with finance and administration part - working with invoices, being a point of contact in case of any queries, working on finance systems and updating the files, as well as booking some transactions.

We are looking for Candidates who speak Hungarian on very good level and English at least on communicative level. Previous experience in finance, administration, customer service or sales would be preferable but not required. Good time management, communication skills as well as team player attitude are also required.

This job opportunity opens wide development possibilities within international environment, while working for a well-known brand with offices located around the world. Successful Candidates will receive attractive salary and benefits package as well.

Wymagania: Informacja nie dodana
Oferujemy: Informacja nie dodana
Informacje o firmie: Firma rekrutacyjna HAYS Poland działa na rynku polskim od 2002 r.
Biura firmy mieszczą się w 8 miastach Polski, a zasięg usług obejmuje całą Polskę.
Forma kontaktu: Aplikuj online