Poniższa oferta jest nr 87281

Pierwsza Praca w Dziale Logistyki

Jesteś tu: Oferty pracy > Katowice > Katowice - Finanse/księgowość
Pracodawca:

Hays.pl

Hays.pl
Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361
Miejsce pracy:

Katowice

Wojewodztwo: slaskie
Branża oferty:

Finanse/księgowość

Google:
Opis stanowiska:

Dla naszego klienta, lidera w branży towarów konsumpcyjnych, poszukujemy osoby na stanowisko Asystenta ds. Weryfikacji Faktur Transportowych w Katowicach, zainteresowanej pracą w oparciu o 3-miesięczny kontrakt.

  • Weryfikacja poprawności otrzymanych faktur za transport oceaniczny.

  • Wprowadzanie danych do systemu.

  • Sprawdzanie raportów od oceanicznych przewoźników.

Wymagania

  • Znajomość języka na poziomie min. B1.

  • Wykształcenie związane z logistyką lub finansami.

  • Zaangażowanie w wykonywane obowiązki.

Oferujemy:

  • Możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia zawodowego w branży związanej z kierunkiem studiów.

  • Pracę w dynamicznym, międzynarodowym środowisku.

  • Pełny etat w oparciu o umowę o pracę tymczasową.

Co powinieneś zrobić?

Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.

Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.
Wymagania: Informacja nie dodana
Oferujemy: Informacja nie dodana
Informacje o firmie: Firma rekrutacyjna HAYS Poland działa na rynku polskim od 2002 r.
Biura firmy mieszczą się w 8 miastach Polski, a zasięg usług obejmuje całą Polskę.
Forma kontaktu: Aplikuj online