Poniższa oferta jest nr 86221

IT Expert (Windows / Office 365)

Jesteś tu: Oferty pracy > Kraków > Kraków - Marketing/reklama/PR
Pracodawca:

Hays.pl

Hays.pl
Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361
Miejsce pracy:

Kraków

Wojewodztwo: malopolskie
Branża oferty:

Marketing/reklama/PR

Google:
Opis stanowiska:

For our Client - Pharmaceutical company from Cracow that currently prepares new IT Infrastructure - we are looking for IT Expert in Microsoft Technologies.

We are looking for experienced individual, that will take ownership of deployment project within Microsoft environment. You will design and maintain SCCM branch, plan actions related with Office 365 deployment, support integration with new technologies, and supervise upgrading/patching activities.

If you have been working with SCCM, Office 365 technology, and implementation of those solutions is in the are of your experience, this is the right role for you. Deep understand of IT architecture and fluent English is very important on this position.

If you're interested in this role, click 'apply now' to forward an up-to-date copy of your CV, or call us now.

If this job isn't quite right for you but you are looking for a new position, please contact us for a confidential discussion on your career.

Wymagania: Informacja nie dodana
Oferujemy: Informacja nie dodana
Informacje o firmie: Firma rekrutacyjna HAYS Poland działa na rynku polskim od 2002 r.
Biura firmy mieszczą się w 8 miastach Polski, a zasięg usług obejmuje całą Polskę.
Forma kontaktu: Aplikuj online