Poniższa oferta jest nr 88808

Junior Copywriter

Jesteś tu: Liderpracy.pl > Poznań > Poznań - Marketing/reklama/PR
Pracodawca:

Conture

Miejsce pracy:

Poznań

Wojewodztwo: wielkopolskie
Branża oferty:

Marketing/reklama/PR

Opis stanowiska: Do Twoich obowiązków należeć będzie:

- tworzenie treści zgodnie z zasadami SEO;
- czuwanie nad poprawnością stylistyczną i językową pisanych tekstów;
- modyfikacja stworzonych tekstów.
Wymagania: Jeśli…

- masz doświadczenie na pokrewnym stanowisku;
- znasz zasady SEO copywritingu;
- mile widziane doświadczenie w pracy z agencją marketingową;
- cechuje Cię produktywność i dokładność;
- ortografia i interpunkcja nie są Ci obce;
- wyłapujesz wszystkie literówki i błędy stylistyczne;
… to pasujesz do nas idealnie!
Oferujemy: Co dostaniesz od nas w zamian?

- możliwość dalszego rozwoju kariery wg. wewnętrznych struktur;
- możliwość pracy zdalnej;
- wsparcie doświadczonych osób oraz dawkę nowej wiedzy z zakresu content marketingu i SEO copywritingu;
- pracę w zgranym i kreatywnym zespole;
- pracę z wykorzystaniem nowych narzędzi oraz technologii.
Informacje o firmie: Kim jesteśmy?

Jesteśmy agencją content marketingu i copywritingu, ale także i przede wszystkim - ciekawą grupą ludzi. Spotkać można wśród nas między innymi kreatywnych absolwentów kierunków humanistycznych i społecznych. Zajmujemy się tworzeniem profesjonalnych treści m.in. dla branż: Home & Garden, Beauty & Health, E- commerce, HR i Fashion. Za naszą jakością podąża coraz większa ilość klientów, dlatego chcemy powiększyć swój zespół.
Strona firmowa www: https://conture.pl
Forma kontaktu: mail: biuro@conture.pl