Poniższa oferta jest nr 88708

Księgowy O2C z j. francuskim

Jesteś tu: Liderpracy.pl > Poznań > Poznań - Konsulting/doradztwo/audyt
Pracodawca:

Hays.pl

Hays.pl
Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361
Miejsce pracy:

Poznań

Wojewodztwo: wielkopolskie
Branża oferty:

Konsulting/doradztwo/audyt

Opis stanowiska: Nasz Klient świadczym usługi z zakresu księgowości, finansów, a także zamówień i zakupów na potrzeby spółek produkcyjnych i sprzedażowych Firmy na terenie Polski i reszty Europy. Jest to jeden z dwóch najstarszych SSC w Poznaniu. Aktualnie do jego zespołu poszukujemy:

Accountant O2C z językiem francuskim

Zadania na tym stanowisku:

  • Wgrywanie plików wsadowych do systemu obsługi płatności bankowych

  • Księgowanie płatności przychodzących i wychodzących

  • Raporty wiekowania należności (dzienne i tygodniowe)

  • Automatyczne rozliczanie kont klientów

  • Generowanie, analiza i wysyłka list otwartych pozycji

  • Obsługa procesu Direct Debit

  • Kalkulacja i księgowanie rezerw na należności (odpis aktualizacyjny)

  • Obsługa korespondencji mailowej

  • Obsługa procesów zamknięcia miesiąca, kwartału i rok

Nasze oczekiwania:

  • Znajomość języka francuskiego minimum na poziomie B2

  • Wcześniejsze doświadczenie na podobnym stanowisku (min.2 lata)

  • Znajomość pakietu MS Office (MS Excel, MS Outlook, MS Word)

  • Umiejętność organizacji własnej pracy

  • Sumienność, dokładność i przywiązywanie wagi do szczegółów

  • Mile widziane wcześniejsze doświadczenie w pracy w SSC

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego (B1)

Nasza oferta dla Ciebie:

  • Szeroka oferta szkoleń językowych i specjalistycznych

  • Karta Multisport i pakiet Medicover

  • Możliwość skorzystania z tzw. „home office”

  • Elastyczne podejście do godziny rozpoczęcia pracy

  • Nieformalny dress code

  • Praca w nowoczesnym biurze

  • ZFŚS – m.in. dofinansowanie wypoczynku wakacyjnego

  • Regularne eventy integracyjne dla pracowników

  • Dofinansowanie do żłobka lub przedszkola dla dziecka

  • Zniżki

Co powinieneś zrobić?

Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.

Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.
Wymagania: Informacja nie dodana
Oferujemy: Informacja nie dodana
Informacje o firmie: Firma rekrutacyjna HAYS Poland działa na rynku polskim od 2002 r.
Biura firmy mieszczą się w 8 miastach Polski, a zasięg usług obejmuje całą Polskę.
Forma kontaktu: Aplikuj online