Poniższa oferta jest nr 88719

Młodszy Specjalista ds. Wsparcia Procesów Zakupowych z językiem francuskim

Jesteś tu: Liderpracy.pl > Poznań > Poznań - Logistyka/transport/dystrybucja/zakupy
Pracodawca:

Hays.pl

Hays.pl
Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361
Miejsce pracy:

Poznań

Wojewodztwo: wielkopolskie
Branża oferty:

Logistyka/transport/dystrybucja/zakupy

Opis stanowiska: Drogi Kandydacie!

Wracasz na rynek pracy po dłuższej przerwie lub chcesz zdobyć pierwsze doświadczenia zawodowe?

Biegle posługujesz się językami: angielskim i francuskim?

Interesuje Cię obszar zakupów, logistyki lub administracji?

Dołącz do Naszego Klienta z branży FMCG w Poznaniu!

Poszukujemy osób na stanowisko Młodszego Specjalisty w Zespole Wsparcia Procesów Zakupowych.

Osoba pracująca na tym stanowisku będzie pełnia rolę punktu kontaktowego dla klientów ds. zapytań związanych z procesami P2P, będzie odpowiedzialna za operacyjne wsparcie procesów zakupowych i administracyjnych, procesowanie dokumentacji i aktualizację danych w systemie SAP, wsparcie specjalistów ds. zakupów oraz raportowanie.

Nasz Klient oferuje możliwość zdobycia cennego doświadczenia w międzynarodowym, dynamicznym i przyjaznym środowisku.
Wymagania: Informacja nie dodana
Oferujemy: Informacja nie dodana
Informacje o firmie: Firma rekrutacyjna HAYS Poland działa na rynku polskim od 2002 r.
Biura firmy mieszczą się w 8 miastach Polski, a zasięg usług obejmuje całą Polskę.
Forma kontaktu: Aplikuj online