Poniższa oferta jest nr 85130

Młodszy Technolog

Jesteś tu: Oferty pracy > Poznań > Poznań - Produkcja/przemysł
Pracodawca:

Hays.pl

Hays.pl
Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361
Miejsce pracy:

Poznań

Wojewodztwo: wielkopolskie
Branża oferty:

Produkcja/przemysł

Google:
Opis stanowiska:

Twoja następna firma

Dla naszego klienta - globalnej firmy z branży produkcyjnej, zlokalizowanej w Poznaniu - poszukujemy kandydatów na stanowisko Młodszego Technologa.

Twoje następne stanowisko

Do zadań osoby na tym stanowisku będzie należała weryfikacja, edycja i uzupełnianie specyfikacji produktów przy współpracy z ekspertami.

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?

Idealny Kandydat na to stanowisko powinien posiadać wyższe wykształcenie z obszaru technologii żywności/towarów, biotechnologii lub pokrewnych. Dodatkowo powinien posiadać doświadczenie w zarządzaniu dokumentacją technologiczną oraz cechować się znajomością języka angielskiego na poziomie min. B2.

Co zyskujesz?

Oferujemy zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, benefity pozapłacowe oraz możliwość rozwoju.

Co powinieneś zrobić?

Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.

Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.
Wymagania: Informacja nie dodana
Oferujemy: Informacja nie dodana
Informacje o firmie: Firma rekrutacyjna HAYS Poland działa na rynku polskim od 2002 r.
Biura firmy mieszczą się w 8 miastach Polski, a zasięg usług obejmuje całą Polskę.
Forma kontaktu: Aplikuj online