Poniższa oferta jest nr 88815

PRACOWNIK PRODUKCJI

Jesteś tu: Liderpracy.pl > Pruszcz Gdański > Pruszcz Gdański - Produkcja/przemysł
Pracodawca:

GP People Sp. z o.o.

Miejsce pracy:

Pruszcz Gdański

Wojewodztwo: pomorskie
Branża oferty:

Produkcja/przemysł

Opis stanowiska: - obsługa laserów do cięcia metalu w zespołach 8 osobowych
- nakładanie materiału do cięcia na maszyny
- zdejmowanie gotowych elementów z maszyny
- pakowanie wyciętych elementów
- obsługa czytnika kodów kreskowych
Wymagania: - chęć podjęcia zatrudnienia
- samodzielność
- gotowość do pracy w systemie zmianowym
- umiejętność obsługi komputera
- brak przeciwwskazań do pracy fizycznej
- prawo jazdy kat. B

Doświadczenie przy obsłudze maszyn nie jest wymagane! Pracodawca zapewnia pełne szkolenie!!!
Oferujemy: - po krótkim okresie próbnym, umowę o pracę bezpośrednio w firmie
- atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + premia roczna
uprawnienia/certyfikaty na obsługę maszyn (sztaplarka, suwnica itp.)
- pakiet socjalny (karta multisport, prywatne ubezpieczenie medyczne, system kafeteryjny, wyjazdy integracyjne)
- możliwość rozwoju
- przyjazną atmosferę pracy
Informacje o firmie: GP People istnieje od 2002 roku i jest najstarszą agencją zatrudnienia w Toruniu (KRAZ nr 9274).

Każdego roku dzięki zaangażowaniu i wiedzy naszych rekruterów, zatrudnienie znajdują tysiące osób. Wielu pracodawców w całej Polsce wybrało GP People na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy. Współpracujemy wyłączenie ze sprawdzonymi i odpowiedzialnymi pracodawcami.
Obecnie dla naszego Klienta, firmy zajmującej się dystrybucją stali nierdzewnej oraz aluminium, poszukujemy pracowników na stanowisko:

Pracownik produkcji

nr referencyjny: PG/04/2019
miejsce pracy: Pruszcz Gdański
region: pomorskie
Strona firmowa www: www.gppeople.pl
Forma kontaktu: Link do aplikowania: https://gppeople.synchroner.com/Login/Apply/89

Prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli:

- Zapoznałem (-am) się z treścią klauzuli informacyjnej ( https://www.gppeople.pl/14,gp-people-polityka-prywatnosci-naszej-agencji) w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania.
- Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora danych GP People Sp. z o.o. z siedzibą w Toruniu moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celu i zakresie niezbędnym do realizacji procedury rekrutacji. Podaję swoje dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą
- Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora danych GP People Sp. z o.o. z siedzibą w Toruniu moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celu i zakresie niezbędnym do realizacji procedury przyszłych rekrutacji. Podaję swoje dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą.

Zgodnie z obowiązującym prawem GP People nie pobiera opłat od kandydatów za pośrednictwo pracy.