Poniższa oferta jest nr 85136

Młodszy Kierownik - Dział Utrzymania Ruchu

Jesteś tu: Oferty pracy > Sochaczew > Sochaczew - Produkcja/przemysł
Pracodawca:

Hays.pl

Hays.pl
Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361
Miejsce pracy:

Sochaczew

Wojewodztwo: mazowieckie
Branża oferty:

Produkcja/przemysł

Google:
Opis stanowiska: Dla naszego klienta - znanej marki FMCG, poszukujemy specjalistów, którzy chcieliby dołączyć do nowoczesnego zakładu produkcyjnego pod Warszawą jako:

Młodszy Kierownik Działu Utrzymania Ruchu

Do Twoich zadań będzie należeć:

  • Zarządzanie zespołem specjalistów związanych z działem utrzymania ruchu (motywowanie, szkolenia, doskonalenie wiedzy technicznej, ocena roczna pracowników)

  • Efektywnie rozwiązywanie problemów technicznych i wdrażanie działań prewencyjnych

  • Analiza danych dotyczących pracy / awarii urządzeń, identyfikacja i korekta bieżących działań, wdrażanie nowych projektów usprawniających pracę działu utrzymania ruchu

  • Dbałość o egzekwowanie standardów dotyczących bezpieczeństwa i higieny pracy

  • Inspekcja, organizowanie audytów wewnętrznych i zewnętrznych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Doświadczenie w zarządzaniu działem utrzymania ruchu lub projektami fabrycznymi (+ 1 rok)

  • Zaawansowany poziom języka angielskiego

  • Znajomość przepisów BHP i filozofii LEAN

  • Umiejętność planowania działań

  • Doświadczenie w kierowaniu pracą zespołu

Co zyskujesz?

  • Interesujący pakiet benefitów i atrakcyjne wynagrodzenie proporcjonalne do doświadczenia

  • Intensywny rozwój kariery w środowisku międzynarodowym

  • Pracę w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym i dostęp do najnowszych technologii

Co powinieneś zrobić?

Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.

Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.
Wymagania: Informacja nie dodana
Oferujemy: Informacja nie dodana
Informacje o firmie: Firma rekrutacyjna HAYS Poland działa na rynku polskim od 2002 r.
Biura firmy mieszczą się w 8 miastach Polski, a zasięg usług obejmuje całą Polskę.
Forma kontaktu: Aplikuj online