Poniższa oferta jest nr 72574

Asystent/ka Projektanta Instalacji Sanitarnych

Jesteś tu: Oferty pracy > Warszawa > Warszawa - Inżynier/technolog/konstruktor/technik
Pracodawca:

Human Resources Poland

Miejsce pracy:

Warszawa

Wojewodztwo: mazowieckie
Branża oferty:

Inżynier/technolog/konstruktor/technik

Opis stanowiska: Zakres obowiązków:
• Projektowanie i kosztorysowanie.
• Przygotowywanie dokumentacji przetargowej, wykonawczej i powykonawczej.
• Udział w naradach i spotkaniach branżowych.
• Kontrola i nadzór nad pracami na budowach na terenie kraju.
Wymagania: Wymagania:
• Min. 2-letnie doświadczenie na stanowisku Asystenta Projektanta lub Inżyniera Budowy.
• Znajomość zasad projektowania instalacji sanitarnych.
• Znajomość programów: AutoCad, Audytor-OZC, -CO, H2) i MS Office.
• Wykształcenie Wyższe kierunkowe z zakresu Instalacji Sanitarnych / Inżynierii Środowiska.
Oferujemy: Oferujemy:
• Atrakcyjne wynagrodzenie.
• Umowę o pracę.
• Pracę w godzinach 8:30-16:30.
• Możliwości rozwoju.
Informacje o firmie: Human Resources Poland ( Hr.pl ) to założone w 2000 roku doradztwo personalne z wieloma sukcesami na koncie, zajmujące się kompleksową rekrutacją i selekcją dla firm polskich i zagranicznych.
Forma kontaktu: CV prosimy wysłać na adres rekrutacje@hr.pl