Poniższa oferta jest nr 85140

Junior Leasing Manager

Jesteś tu: Oferty pracy > Warszawa > Warszawa - Budownictwo/nieruchomości
Pracodawca:

Hays.pl

Hays.pl
Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361
Miejsce pracy:

Warszawa

Wojewodztwo: mazowieckie
Branża oferty:

Budownictwo/nieruchomości

Google:
Opis stanowiska: Naszym Klientem jest inwestor i deweloper projektów komercyjnych dla którego prowadzimy rekrutację na stanowisko Junior Leasing Manager (powierzchnie biurowe).

Zatrudniona osoba odpowiedzialna będzie za wsparcie działań leasingowych: przygotowanie prezentacji, ofert, spece planów i innych dokumentów potrzebnych do zawarcia umowy najmu. Zadania osoby na tym stanowisku to również udział w spotkaniach negocjacyjnych, współpraca z agencjami nieruchomości w tym aktualizacja informacji na temat wolnych przestrzeni, odpowiedzi na zapytania agentów, współpraca z działem technicznym w zakresie prac aranżacyjnych oraz organizowanie wydarzeń promujących inwestycję oraz dewelopera.

Wymagamy pierwszych doświadczeń zawodowych w zespole wynajmu zdobytych po stronie dewelopera projektów biurowych (ok. 1 rok doświadczenia). Biegłej znajomości języka angielskiego, podstawowej wiedzy z zakresu procesów najmu, procesów powstawania inwestycji biurowych.

Obejmując stanowisko będziesz miał/a okazję pracować na jednym z kluczowych projektów biurowych w Warszawie, wśród osób z dużym doświadczeniem, w firmie z portfelem zrealizowanych projektów.

Jeśli myślisz o tym by rozwijać się zawodowo w wynajmie powierzchni biurowych, zapraszamy do aplikowania.
Wymagania: Informacja nie dodana
Oferujemy: Informacja nie dodana
Informacje o firmie: Firma rekrutacyjna HAYS Poland działa na rynku polskim od 2002 r.
Biura firmy mieszczą się w 8 miastach Polski, a zasięg usług obejmuje całą Polskę.
Forma kontaktu: Aplikuj online