Poniższa oferta jest nr 88809

Przedstawiciel Finansowy

Jesteś tu: Liderpracy.pl > Warszawa > Warszawa - Ubezpieczenia
Pracodawca:

Nationale Nederlanden

Miejsce pracy:

Warszawa

Wojewodztwo: mazowieckie
Branża oferty:

Ubezpieczenia

Opis stanowiska: Poszukiwanie i obsługa klienta
Wymagania: - wykształcenie min średnie
- prawo jazdy kat. B
- silne nastawienie na cele
- zaangażowanie i ambicja
- chęć do rozwoju
- mile widziane doświadczenie w kontakcie z klientem
Oferujemy: - wynagrodzenie podstawowe plus prowizje
- kompleksowe wdrożenie do pracy pod okiem specjalistów
- możliwość rozwoju menadżerskiego
- benefity pozapłacowe(medicover, multisport, ubezpieczenie)
- konkursy i nagrody
Informacje o firmie: Jesteśmy międzynarodową uznaną na rynku firmą zajmującą się tematem kompleksowych rozwiązań finansowych dla firm i klientów indywidualnych.
Forma kontaktu: al. Jerozolimskie 136, 02-305 Warszawa, Polska
Typ pracy
Praca na cały etat
Czas trwania zatrudnienia
Na czas nieokreślony
Wynagrodzenie (brutto)
4000 - 8000 PLN / miesiąc