Poniższa oferta jest nr 85137

Recepcjonistka na 3/4 etatu

Jesteś tu: Oferty pracy > Warszawa > Warszawa - Konsulting/doradztwo/audyt
Pracodawca:

Hays.pl

Hays.pl
Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361
Miejsce pracy:

Warszawa

Wojewodztwo: mazowieckie
Branża oferty:

Konsulting/doradztwo/audyt

Google:
Opis stanowiska: Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Recepcjonistki na 3/4 etatu

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za obsługę gości, telefonów, korespondencji, kontakt z dostawcami usług, współtworzenie dokumentów projektowych oraz dokonywanie tłumaczeń. Dodatkowo do obowiązków będzie należało dbanie o pozytywny wizerunek firmy oraz odpowiedzialność za prawidłowy obieg dokumentacji.

Od Kandydatów oczekujemy bardzo dobrej znajomości języka angielskiego oraz pierwszych doświadczeń w pracy biurowej. Ponadto osobę na tym stanowisku powinna wyróżniać komunikatwyność, dokładność oraz doskonała organizacja czasu pracy.

Firma oferuje zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, pakiet benefitów pozapłacowych po przepracowanym okresie próbnym oraz możliwości rozwoju.

UWAGA: Praca w niepełnym wymiarze godzin, ok. 30 godzin tygodniowo

Lokalizacja: Warszawa, Mokotów
Wymagania: Informacja nie dodana
Oferujemy: Informacja nie dodana
Informacje o firmie: Firma rekrutacyjna HAYS Poland działa na rynku polskim od 2002 r.
Biura firmy mieszczą się w 8 miastach Polski, a zasięg usług obejmuje całą Polskę.
Forma kontaktu: Aplikuj online