Poniższa oferta jest nr 86602

Specjalista ds. administracyjnych, kadt i płac

Jesteś tu: Oferty pracy > Zawadzkie > Zawadzkie - Produkcja/przemysł
Pracodawca:

Alchemia S.A. Oddział Walcownia Rur Andrzej w Zawadzkiem

Miejsce pracy:

Zawadzkie

Wojewodztwo: opolskie
Branża oferty:

Produkcja/przemysł

Google:
Opis stanowiska: - prace administracyjne, kadrowe i płacowe,
- prowadzenie spraw administracyjnych i organizacyjnych Oddziału,
- prowadzenie dokumentacji kadrowej i baz danych pracowników,
- rozliczanie czasu pracy pracowników,
- naliczanie płac pracowników,
Wymagania: - wykształcenie średnie zawodowe,
- znajomość prawa i zasad z zakresu funkcjonowania podmiotów gospodarczych,
- znajomość prawa pracy i ubezpieczeń społecznych,
- obsługa komputera oraz pakietu Office,
- umiejętność pracy zespołowej
- wymagane doświadczeni w części lub w całości w/w zakresie obowiązków
Oferujemy: - wynagrodzenie: 2300,00-3500,00 zł
- pozostałe składniki wynikające z Kodeksu Pracy
Informacje o firmie: Alchemia S.A. Oddział Walcownia Rur Andrzej w Zawadzkiem
Forma kontaktu: tel. 077 4561 111