Poniższa oferta jest nr 86603

Specjalistę ds. handlowych

Jesteś tu: Oferty pracy > Zawadzkie > Zawadzkie - Produkcja/przemysł
Pracodawca:

Alchemia S.A. Oddział Walcownia Rur Andrzej w Zawadzkiem

Miejsce pracy:

Zawadzkie

Wojewodztwo: opolskie
Branża oferty:

Produkcja/przemysł

Google:
Opis stanowiska: • Obsługa i kontakt z klientami,
• Realizacja celów sprzedażowych w dedykowanym kanale sprzedaży,
• Monitorowanie i aktywna analiza danych rynkowych,
• Poszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów,
• Budowanie i utrzymywanie stałych relacji z klientami,
• Prowadzenie rozmów i negocjacji handlowych,
• Prowadzenie dokumentacji sprzedażowej, sporządzanie raportów i sprawozdań.
Wymagania: • Wykształcenie średnie/wyższe,
• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – mile widziane,
• Znajomość branży stalowej (znajomość asortymentu, potencjalnych klientów, dostawców oraz firm konkurencyjnych) – mile widziana,
• Umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych,
• Znajomość języka angielskiego - mile widziana,
• Koncentracja na celach sprzedażowych,
• Wysokie zaangażowanie, dokładność i rzetelność,
• Dyspozycyjność, prawo jazdy kat. B, gotowość do wyjazdów służbowych,
• Znajomość obsługi MS Office (Word, Exel),
Oferujemy: od 3500,00 (do 5000,00 zł)
-dodatkowo wypłacana jest nagroda pieniężna
Informacje o firmie: Alchemia S.A. Oddział Walcownia Rur Andrzej w Zawadzkiem
Forma kontaktu: te. 077 4561 111