nie pobieramy opłat za korzystanie z serwisu!
1. Nadaj bezpłatnie ofertę pracy

zobacz regulamin serwisu

2. Zaczekaj na akceptację moderatora

pracujemy: pn - pt 8.00 - 18.00

Podanie o pracę w przedszkolu
LiderPracy.pl > Dokumenty:

Przykładowe podanie o pracę w przedszkolu
Wzór podania

  Gdańsk, dnia 13 sierpnia 2014 r.


  Ewelina Matuszewska
  ul. Majowa 13/5
  80-738 Gdańsk
  Tel: 635-822-784


  Przedszkole Niepubliczne nr. 3
  "Słoneczna Kraina" w Gdańsku
  ul. Błońska 17
  80-732 Gdańsk.
  Podanie o Pracę  Zwracam się z prośbą o zatrudnienie na stanowisku opiekunki przedszkolnej w Przedszkolu Niepublicznym nr. 3. Mam 4-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, a także doskonałą znajomość zasad wychowania przedszkolnego. Ukończyłam studia licencjackie w specjalności Pedagogika Opiekuńczo- Wychowawcza na Uniwersytecie Gdańskim, zdobyłam również staż zawodowy w Przedszkolu Publicznym nr. 7 w Gdańsku.

  Jestem osobą komunikatywną i otwartą. Lubię pracę z dziećmi i jestem gotowa w pełni zaangażować się w wykonanie powierzonych mi obowiązków. Wiem w jaki sposób zapewniać pomoc dzieciom mającym problem z kontrolowaniem emocji oraz przejawiających nadpobudliwość. Jestem kreatywna i potrafię organizować zajęcia, które są dla dzieci zarówno przyjemne, jak i pouczające. W poprzednim miejscu pracy brałam udział w przygotowywaniu przedstawień okolicznościowych i występów z okazji jubileuszu powstania przedszkola, które były moim autorskim pomysłem. Jestem również gotowa do współpracy i realizowania wyznaczonych projektów.

  Opieka przedszkolna to moja pasja. Jestem przekonana, że pracując w Państwa przedszkolu będę mogła pomagać dzieciom rozwijać największe zalety oraz kształtować wartościowe postawy, zwiększając w ten sposób również własne kwalifikacje. W załączniku przesyłam CV oraz referencje. Jestem gotowa stawić się w zaproponowanym przez Państwa miejscu i czasie, w celu szerszego zaprezentowania moich kwalifikacji oraz poznania Państwa oczekiwań.  Z poważaniem
  Ewelina Matuszewska