nie pobieramy opłat za korzystanie z serwisu!
1. Nadaj bezpłatnie ofertę pracy

zobacz regulamin serwisu

2. Zaczekaj na akceptację moderatora

pracujemy: pn - pt 8.00 - 18.00

Sprzedawca Podanie o pracę
LiderPracy.pl > Dokumenty:

Przykładowe podanie o pracę dla sprzedawcy
Wzór podania

  Poznań, dnia 6 marca 2015 r.


  Piotr Kaczmarek
  ul. Trzebińska 13/4
  60-003 Poznań
  Tel: 675-784-306


  Market Budowlany "Tobi"
  ul. Polna 73
  60-535 Poznań
  Podanie o Pracę  Zwracam się z uprzejmą prośbą o zatrudnienie na stanowisku sprzedawcy w markecie budowlanym "Tobi". Posiadam niezbędne kwalifikacje i doświadczenie. Przez dwa lata pracowałem na podobnym stanowisku, w firmie Wojnowski S. A., przy obsłudze kasy fiskalnej.

  Jestem osobą skrupulatną i dokładną, przejawiam umiejętność bardzo szybkiego i sprawnego przeliczania pieniędzy oraz rozliczania zgromadzonych środków. Mam również duży zasób wiedzy związanej z branżą budowlaną.

  Współpracowałem z brygadą budowlaną przy wykonywaniu drobnych remontów, zdobywając w ten sposób cenne umiejętności i doświadczenie. Jestem komunikatywny i potrafię budować pozytywne relacje z klientem. Dzięki praktycznym zdolnością, jestem w stanie pomóc klientom w doborze odpowiednich materiałów i sprzętów. Moje atuty to również miła aparycja oraz wysoka kultura osobista.

  Jestem przekonany, że pracując w Państwa firmie, będę mógł w najlepszy sposób rozwijać swoje umiejętności. Cenię sobie kontakt z ludźmi oraz możliwość wykonywania pracy, która przynosi pożytek innym. Mam nadzieję, że będę mógł przyczynić się w ten sposób do dalszego rozwoju Państwa działalności.

  Gdyby byli Państwo zainteresowani moją ofertą, jestem gotowy stawić się w dowolnym terminie i miejscu, w celu zapoznania się z Państwa oczekiwaniami oraz bliższego przedstawienia swoich kwalifikacji.  Z poważaniem
  Piotr Kaczmarek